lijn

U kunt met vragen altijd en overal bij onderstaande personen terecht. Een telefoontje of een e-mail, wij zullen u met raad en daad graag bijstaan! Voor gewone problemen kan je best even te rade gaan bij de leiding van je zoon of dochter. Zit je met iets ernstigere vragen, dan kan u zich best wenden tot de volwassen begeleiding of de groepsleiding.

 

Pallieter-leiding

Alya Ndabaneze – 0479 27 99 39
alya.ndabaneze@gmail.com

Floor Dominicus – 0483 08 00 16
floord114@gmail.com

Xanti Van Miert – 0491 17 40 57
xanti.vanmiert@gmail.com

Katrijn Wuyts – 0493 13 99 00
katrijn_wuyts@hotmail.com

 

Speelclub-leiding

Kobe Trauwaen – 0495 48 26 70
kobetrauwaen@hotmail.com

Eva Klynen – 0494 98 05 54
klynen.eva@gmail.com

Daan Van Fraeyenhoven – 0486 91 72 38
daan.vf@hotmail.com

Floris Leirs – 0474 50 07 61
floris.jacobus@hotmail.com

 

Rakwi-leiding

Josse Ooms – 0495 48 68 01

josse.ooms@icloud.com

Nette Trauwaen – 0494 04 73 99
nettetrauwaen@hotmail.com

Djalya Ndabaneze – 0470 05 42 54
djalya.ndabaneze@icloud.com

Elena Van Dyck – 0494 99 81 05
elena.vandyck@gmail.com

 

Tito-leiding

Arend Schoeters – 0476 04 62 74
arendschoeters@hotmail.com

Fried Ooms – 0493 70 71 01
oomsfried@gmail.com

Yu Fu Shao Jacob – 0470 01 89 87
yu.fu.shao.jacob@gmail.com

 

Keti-leiding

Arne Van Hoye – 0492 85 74 00
arne.vanhoye@hotmail.com

Jozefien Lauwers – 0491 98 99 12
jozefienlauwers@gmail.com

Arthur Van Hoof – 0496 20 69 78
arthur.van.hoof@hotmail.com

 

Aspiranten-leiding

Nick Van Dyck – 0487 30 38 08
nickvandyck12@gmail.com

Hannes Wuyts – 0471 42 51 02
hannes.wuyts@hotmail.com

Charlotte Wiggeleer – 0491 23 61 06
charlottew@live.be

 

Volwassen begeleiding

Geertrui Verwimp – 0473 82 15 54
geertrui.verwimp@skynet.be

Koen Van Weert – 0479 99 00 08
koen.van.weert@telenet.be

 

Groepsleiding

Arne Van Hoye – 0492 85 74 00
arne.vanhoye@hotmail.com

Kobe Trauwaen – 0495 48 26 70
kobetrauwaen@hotmail.com

Eva Klynen – 0494 98 05 54
klynen.eva@gmail.com

 

Verhuur lokalen:

Kijk hier of de gevraagde periode nog beschikbaar is.

Hannes Wuyts – 0471 42 51 02
verhuur@chirolier.be

 

Verder maken wij ook nog gebruik van een uitgebreid e-mailsysteem, waarmee je werkelijk iedereen meteen en snel bij de kraag kan vatten.

 

Voor alle leiding (Sint Gummarus + Heilig Hart):

leiding@chirolier.be
Voor de leidsters van Heilig Hart:
leidingheilighart@chirolier.be
Voor de leiders van Sint Gummarus:
leidinggummarus@chirolier.be
Voor de volwassen begeleiders:
vb@chirolier.be
Voor de groepsleiding:
groepsleiding@chirolier.be
Voor de verhuurverantwoordelijke:
verhuur@chirolier.be

 

Voor de Pallieter-leiding:
leidingpallieters@chirolier.be
Voor de Speelclub-leiding:
leidingspeelclub@chirolier.be
Voor de Rakwi-leiding:
leidingrakwi@chirolier.be
Voor de Tito-leiding:
leidingtito@chirolier.be
Voor de Keti-leiding:
leidingketi@chirolier.be
Voor de Aspi-leiding:
leidingaspi@chirolier.be

2017 - 2022 © Chiro Lier - Gemaakt door Lode Tobback - Privacyverklaring