lijn

U kunt met vragen altijd en overal bij onderstaande personen terecht. Een telefoontje of een e-mail, wij zullen u met raad en daad graag bijstaan! Voor gewone problemen kan je best even te rade gaan bij de leiding van je zoon of dochter. Zit je met iets ernstigere vragen, dan kan u zich best wenden tot de volwassen begeleiding of de groepsleiding.

 

Pallieter-leiding

Arend Schoeters – 0476 04 62 74

arendschoeters@hotmail.com

Noa Leclercq – 0468 11 12 08
noa.leclercq@outlook.com

Katrijn Wuyts – 0493 13 99 00
katrijn_wuyts@hotmail.com

Kobe Trauwaen – 0495 48 26 70
kobetrauwaen@hotmail.com

 

Speelclub-leiding

Emiel Schepkens – 0471 68 70 33
emiel.schepkens@hotmail.com

Silke Dirickx – 0478 08 04 72
silkedirickx@outlook.com

Josse Ooms – 0495 48 68 01
josse.ooms@icloud.com

Floor Dominicus – 0483 08 00 16
floord114@gmail.com

Lisa Van Dyck – 0483 30 32 66
lisaxvandyck@gmail.com

 

Rakwi-leiding

Rick Steenmans – 0470 60 40 83
rick.steenmans153@gmail.com

Tim Hendrix – 0488 89 04 08
tim.hendrix.7@gmail.com

Arne Van Hoye – 0492 85 74 00
arne.vanhoye@hotmail.com

Charlotte Wiggeleer – 0491 23 61 06
charlottew@live.be

Arthur Van Hoof – 0474‑29 10 54
arthur.van.hoof@hotmail.com

Tasha Laurent – 0493 70 01 37
tasha.laurent.2002@gmail.com

 

Tito-leiding

Nick van Dyck – 0487 30 38 08
nickvandyck12@gmail.com

Ymke Hendrix – 0484 95 09 04
hendrixymke@gmail.com

Floris Leirs – 0474 50 07 61
floris.jacobus@hotmail.com

Tijl Schepkens – 0491 29 54 99
tijl.schepkens@gmail.com

Cato Van Hoof – 0473 31 92 73
cato.van.hoof@hotmail.com

Thuur Van Muylder – 0497 06 96 59
vanmuylder.t@gmail.com

 

Keti-leiding

Lode Tobback – 0483 07 18 94

lode.tobback@skynet.be

Lowie Boermans – 0471 61 61 84
lowieboermans@hotmail.com

Indra Minne – 0495 75 84 13
indra.minne@gmail.com

Hannes Wuyts – 0471 42 51 02
hannes.wuyts@hotmail.com

Vincent Cool – 0499 74 02 35
cool.vincent@hotmail.com

 

Aspi-leiding

Paulien Brouckaert – 0479 06 21 99
paulien.brouckaert@hotmail.com

Niels Panken – 0496 24 06 95
pankenniels@gmail.com

Paulien Vlaeminck – 0497 36 29 84
paulien.vlaeminck@telenet.be

 

Volwassen begeleiding

Brigitte De Doncker – 0496 36 49 43
brigitte.de.doncker@skynet.be

Koen Van Weert – 0479 99 00 08
koen.van.weert@telenet.be

 

Groepsleiding

Paulien Brouckaert – 0479 06 21 99
paulien.brouckaert@hotmail.com

Lode Tobback – 0483 07 18 94

lode.tobback@skynet.be

Cato Van Hoof – 0473 31 92 73
cato.van.hoof@hotmail.com

 

Verhuur lokalen:

Kijk hier of de gevraagde periode nog beschikbaar is.

Harald Boschmans – 0473 48 87 55
verhuur@chirolier.be

 

Verder maken wij ook nog gebruik van een uitgebreid e-mailsysteem, waarmee je werkelijk iedereen meteen en snel bij de kraag kan vatten.

 

Voor alle leiding (Sint Gummarus + Heilig Hart):

leiding@chirolier.be
Voor de leidsters van Heilig Hart:
leidingheilighart@chirolier.be
Voor de leiders van Sint Gummarus:
leidinggummarus@chirolier.be
Voor de volwassen begeleiders:
vb@chirolier.be
Voor de groepsleiding:
groepsleiding@chirolier.be
Voor de verhuurverantwoordelijke:
verhuur@chirolier.be

 

Voor de Pallieters-leiding:
leidingpallieters@chirolier.be
Voor de Speelclub-leiding:
leidingspeelclub@chirolier.be
Voor de Rakwi-leiding:
leidingrakwi@chirolier.be
Voor de Tito-leiding:
leidingtito@chirolier.be
Voor de Keti-leiding:
leidingketi@chirolier.be
Voor de Aspi-leiding:
leidingaspi@chirolier.be