lijn

U kunt met vragen altijd en overal bij onderstaande personen terecht. Een telefoontje of een e-mail, wij zullen u met raad en daad graag bijstaan! Voor gewone problemen kan je best even te rade gaan bij de leiding van je zoon of dochter. Zit je met iets ernstigere vragen, dan kan u zich best wenden tot de volwassen begeleiding of de groepsleiding.

 

Pallieter-leiding

Charlotte Wiggeleer – 0491 23 61 06
charlottew@live.be

Rick Steenmans – 0470 60 40 83
rick.steenmans153@gmail.com

Fried Ooms – 0493 70 71 01
oomsfried@gmail.com

Nette Trauwaen – 0494 04 73 99
nettetrauwaen@hotmail.com

Eva Klynen – 0494 98 05 54
klynen.eva@gmail.com

Djayla Ndabanezen – 0470 05 42 54
djalya.ndabaneze@gmail.com

 

Speelclub-leiding

Tim Hendrix – 0488 89 04 08
tim.hendrix.7@gmail.com

Silke Dirickx – 0478 08 04 72
silkedirickx@outlook.com

Lisa Van Dyck – 0483 30 32 66
lisaxvandyck@gmail.com

Yu Jacob – 0470 01 89 87
yu.fu.shao.jacob@gmail.com

Alya Ndabanezen – 0479 27 99 39
alya.ndabaneze@gmail.com

 

Rakwi-leiding

Arend Schoeters – 0476 04 62 74

arendschoeters@hotmail.com

Kobe Trauwaen – 0495 48 26 70
kobetrauwaen@hotmail.com

Floor Dominicus – 0483 08 00 16
floord114@gmail.com

Jozefien Lauwers – 0491 98 99 12
jozefienlauwers@gmail.com

 

Tito-leiding

Josse Ooms – 0495 48 68 01
josse.ooms@icloud.com

Hannes Wuyts – 0471 42 51 02
hannes.wuyts@hotmail.com

Arthur Van Hoof – 0496‑20 69 78
arthur.van.hoof@hotmail.com

Floris Leirs – 0474 50 07 61
floris.jacobus@hotmail.com

Roisin Callaerts – 0499 46 62 08
roisin.callaerts@gmail.com

 

Keti-leiding

Noa Leclercq – 0468 11 12 08
noa.leclercq@outlook.com

Nick van Dyck – 0487 30 38 08
nickvandyck12@gmail.com

Tijl Schepkens – 0491 29 54 99
tijl.schepkens@gmail.com

Emiel Schepkens – 0471 68 70 33
emiel.schepkens@hotmail.com

Cato Van Hoof – 0473 31 92 73
cato.van.hoof@hotmail.com

 

Aspiranten-leiding

Ymke Hendrix – 0484 95 09 04
hendrixymke@gmail.com

Arne Van Hoye – 0492 85 74 00
arne.vanhoye@hotmail.com

Thuur Van Muylder – 0497 06 96 59
vanmuylder.t@gmail.com

 

Volwassen begeleiding

Geertrui Verwimp – 0473 82 15 54
geertrui.verwimp@skynet.be

Koen Van Weert – 0479 99 00 08
koen.van.weert@telenet.be

 

Groepsleiding

Arend Schoeters – 0476 04 62 74

arendschoeters@hotmail.com

Arne Van Hoye – 0492 85 74 00
arne.vanhoye@hotmail.com

Cato Van Hoof – 0473 31 92 73
cato.van.hoof@hotmail.com

 

Verhuur lokalen:

Kijk hier of de gevraagde periode nog beschikbaar is.

Harald Boschmans – 0473 48 87 55
verhuur@chirolier.be

 

Verder maken wij ook nog gebruik van een uitgebreid e-mailsysteem, waarmee je werkelijk iedereen meteen en snel bij de kraag kan vatten.

 

Voor alle leiding (Sint Gummarus + Heilig Hart):

leiding@chirolier.be
Voor de leidsters van Heilig Hart:
leidingheilighart@chirolier.be
Voor de leiders van Sint Gummarus:
leidinggummarus@chirolier.be
Voor de volwassen begeleiders:
vb@chirolier.be
Voor de groepsleiding:
groepsleiding@chirolier.be
Voor de verhuurverantwoordelijke:
verhuur@chirolier.be

 

Voor de Pallieters-leiding:
leidingpallieters@chirolier.be
Voor de Speelclub-leiding:
leidingspeelclub@chirolier.be
Voor de Rakwi-leiding:
leidingrakwi@chirolier.be
Voor de Tito-leiding:
leidingtito@chirolier.be
Voor de Keti-leiding:
leidingketi@chirolier.be
Voor de Aspi-leiding:
leidingaspi@chirolier.be

2017 - 2021 © Chiro Lier - Gemaakt door Lode Tobback - Privacyverklaring