KETI’S
September
Zondag 6 september
Liefste (toekomstige) keti
Zie hier… een getypt briefje van jullie (toekomstige) leiding…
De opdrachten zijn nog niet helemaal aan het lukken, maar omdat we jullie niet meer al te lang in spanning willen houden krijgen jullie toch al een tip! Hier komt ie… de leeftijd van de leiding bij elkaar opgeteld is 80 jaar 😱
Groetjes
geheimpje, anoniempje, X en Y
Chiro van 14u tot 18u
Zondag 13 september
Iets met een radje en een box vol knotsgekke ideeën! :)) Chiro van 14u tot 18u.
Zondag 20 september
Ook dit jaar vieren we weer met z’n allen feest! Op 18, 19 en 20 september organiseren we activiteiten voor jong en oud.
Op vrijdagavond (18 september) kan je gezellig met vrienden en familie naar de quiz komen.
Op zaterdag (19 september) organiseren we voor het eerst een wandeltocht! 🥾
Deze vindt in de namiddag plaats.
Zaterdagavond kan je, naar jaarlijkse gewoonte, komen eten op de BBQ. 🍗
Zondagochtend houden we ook de allereerste Chiro Lier Social Run! 💨
Meer info en de inschrijving kan je vinden op de homepage. Hopelijk tot dan!
Zondag 27 september
In den jare onzes Heeren, wanneer de koopman zijn waren ter markt bracht en de burger met luttel muntstuk zijn dagelijksch brood zocht, verscheen aldaar een merkwaardig voertuig: de winkelkar.
Het was een eenvoudig gestel van ijzer, rustende op vier kleine raderen, waarin men spijzen, laken en allerhande koopwaar kon bergen. Waar men eertijds den koopman moest verzoeken zijn waren aan te reiken, kon men thans zelf door de gangen der markthal trekken en naar believen zijn korf vullen.
Doch de winkelkar bracht niet enkel gemak. Menig burger liet zich door haar ruime buik verleiden tot het aankoopen van zaken die hij geenszins behoefde. Aldus werd zij een stil doch machtig werktuig der kooplieden, want hoe grooter de kar, hoe grooter dikwijls de buit aan het einde der markt.
En zoo geschiedde het dat dit nederige voertuig, geboren uit de behoefte aan gemak, allengs een vaste plaats verkreeg in het dagelijksch leven des volks. Geen markt, kruidenierswinkel of koophal scheen voortaan volledig zonder het geratel der raderen en het geklingel van ijzer op steen.
Oktober
Zondag 4 oktober
afval hier
afval daar
ruim het op
en geen gemaar
er zijn vuilbakken
kijk eens rond
zeg nu niet
dat je niets vond
het milieu
is niet goed
laat nu zien
hoe het moet
Zondag 11 oktober
Lieve Keti’s,
Vandaag is het weer tijd voor onze jaarlijkse processie! We trekken met z’n allen in tiptop uniform door de straten van Lier en laten alle verenigingen zien dat wij de grootste zijn.
Na de processie gaan we nog ontdekken hoe goed jullie een echte housewife kunnen zijn.
Verdere info volgt nog!
Zondag 18 oktober
Verrassend uit de hoek komen
Een onverwacht cadeautje
Raadsels en geheimen
Raad eens wat er gaat gebeuren?
Achteloos voorbijlopen en dan… BAA!
Schrik van je leven (op een leuke manier)
Spanning die langzaam opbouwt
Iets wat niemand had voorzien
Nieuwsgierigheid die beloond wordt
Glimlach van oor tot oor
Chiro van 14u tot 18u! :))
Zondag 25 oktober
Haaaallllooooo,
Als je dit leest, ben je waarschijnlijk op deze pagina omdat je je afvraagt wat we vandaag zullen doen op de Chiro. Maar heel eerlijk? Wij weten het zelf ook nog niet helemaal… Het blijft dus voor iedereen nog een mysterie!
Kom gewoon met een open mind en laat alles op je afkomen. Geen verwachtingen, geen spoilers… we zien wel waar we uitkomen! 😏
P.S. het kan zijn dat we iets vroeger afspreken, zie hiervoor de whatsapp
Zaterdag 31 oktober
🎃👻💀
Meer info volgt!
De Keti-leiding
Heeft u een vraag?
Stel ze gerust aan de afdelingsleiding van uw zoon/dochter via de contactpagina!
Belangrijke data!
11 oktober: Processie
22 november: KRIKO
23 oktober: DVDJB
6-8 november: Keti-gewestweekend💙
17 januari: Schaatsen
14 februari: Spapettidag-Valentijn
5-7 maart: meisjes/jongensweekend 😱
18 april: Mega-Gewestdag
21 – 31 juli: kamp 🏕️
Rekeningnummer Keti’s
BE29 7350 7764 6464
