Contact



U kunt met vragen altijd en overal bij onderstaande personen terecht. Een telefoontje of een e-mail, wij zullen u met raad en daad, dag én nacht graag bijstaan! (we hebben een paar nachtraven onder ons). Voor gewone problemen kan je best even te rade gaan bij de leiding van je zoon of dochter. Zit je met iets ernstigere vragen, dan kan u zich best wenden tot de volwassen begeleiding of de groepsleiding.

Pallieters-leiding

Maarten Heylen – 0484 92 17 44
heylen.maarten@hotmail.com

Cato Van Hoof – 0473 31 92 73
cato.van.hoof@hotmail.com

Elisabeth Wiggeleer – 0492 98 36 68
elisabethw@hotmail.be

Colette Mertens – 0495 78 65 36
colette_mertens@hotmail.com

Silke Dirickx – 0478 08 04 72
silkedirickx@outlook.com

Arne Van Hoye – 0492 96 37 54
arne.vanhoye@hotmail.com

Speelclub-leiding

Lode Tobback – 0483 07 18 94
lode.tobback@skynet.be

Lore Mortelmans – 0493 57 71 87
lore.mortelmans@gmail.com

Katrijn Wuyts – 0493 13 99 00
katrijn_wuyts@hotmail.com

Tim Hendrix – 0488 89 04 08
timmeke.h2@gmail.com

Emiel Schepkens – 0471 68 70 33
emiel.schepkens@hotmail.com

Paulien Brouckaert – 0479 06 21 99
paulien.brouckaert@hotmail.com

Rakwi-leiding

Charlotte Wiggeleer – 0491 23 61 06
charlottew@live.be

Vincent Cool – 0499 74 02 35
cool.vincent@hotmail.com

Niels Panken – 0496 24 06 95
pankenniels@gmail.com

Noa Leclercq – 0468 11 12 08
noa.leclercq@hotmail.com

Gwynedd Callaerts – 0493 04 59 29
gwynedd.callaerts@live.be

Aline Beckers – 0495 25 73 53
aline.beckers@hotmail.com

Kato Van Muylder – 0475 67 33 66
katovanmuylder@hotmail.com

Tito-leiding

Indra Minne – 0495 75 84 13
indra.minne@gmail.com

Douwe V. Bostraeten – 0495 99 16 00
douwevanbostraeten@hotmail.com

Ruben Tobback – 0472 62 08 98
ruben.tobback@skynet.be

Paulien Vlaeminck – 0497 36 29 84
paulien.poppetrien@hotmail.com

Lowie Boermans – 0471 61 61 84
lowieboermans@hotmail.com

Keti-leiding

Jochem Wuyts – 0488 68 17 86
jochem.wuyts@live.be

Monja Van Santfoort – 0488 30 38 08
monja_vs@hotmail.com

Tuur Vlaeminck – 0497 64 64 28
tuur96@gmail.com

Aspi-leiding

Jef Boermans – 0497 67 43 62
jefboermans@hotmail.com

Wannes De Win – 0498 47 10 14
wannesdewin@gmail.com

Lennert Bats – 0489 49 56 33
lennert.bats@telenet.be

Volwassen begeleiding

Brigitte De Doncker – 0496 36 49 43
brigitte.de.doncker@skynet.be

Kris Wuyts – 0485 16 09 32
kriswuyts_chiro@hotmail.com

Koen Van Weert – 0479 99 00 08
koen.van.weert@telenet.be

Groepsleiding

Douwe V. Bostraeten – 0495 99 16 00
douwevanbostraeten@hotmail.com

Monja Van Santfoort – 0488 30 38 08
monja_vs@hotmail.com

Jef Boermans – 0497 67 43 62
jefboermans@hotmail.com

Verhuur lokalen:

Kris Wuyts – 0485 16 09 32
verhuur@chirolier.be

Verder maken wij ook nog gebruik van een uitgebreid e-mailsysteem, waarmee je werkelijk iedereen meteen en snel bij de kraag kan vatten.

Voor alle leiding (Sint Gummarus + Heilig Hart):
Voor de leidsters van Heilig Hart:
Voor de leiders van Sint Gummarus:
Voor de volwassen begeleiders:
Voor de groepsleiding:
Voor de Pallieters-leiding:
Voor de Speelclub-leiding:
Voor de Rakwi-leiding:
Voor de Tito-leiding:
Voor de Keti-leiding:
Voor de Aspi-leiding:
Voor de verhuurverantwoordelijke:

Onze drie oudste afdelingen krijgen ook op mail hun eigen ruimte. Zij kunnen onder elkaar snel communiceren via:
Tito’s: titos@chirolier.be
Keti’s: ketis@chirolier.be
Aspi’s: aspis@chirolier.be